Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: demontហkolenního airbagu
navisl
03.05.2015 23:44 - Re: demontហkolenního airbagu
99
jruze napsal(a):
Poslal jsem ti origo pracovní postup z citroenu - nevím co ti na tom nebylo jasné (krom demontáže spínačky - to je blbost,ale nic by si tím nezkazil) - složení comu návod neexistuje ten jen v hlavě lidí kdo o tom něco ví a popsat to nejde. V origo postupu je tam jasně popsáno a názorně označeno. Pochopil jsem že úspora 5000,- za práci ti stojí za to že to budeš dělat sám a poničíš díly za trojnásobek(to se vymyká mému chápání) až budeš mít dole přístrojovku zjistíš problém ,,klapky" , možná se potom budeš ptát na těleso topení atd... má to smysl?

Pustil jsem se do toho proto, že jsem chtěl, abych věděl co a jak, i když úspora je vždy dobrá. Nešel jsem do toho abych cokoliv zničil, byl bych sám proti sobě. Za každou pomoc jsem vděčný, na to vem jed, i za tvoji. Pokud jde o COM asi už vím jak na to, ale nebudu předbíhat. Mimochodem nemᚠnějak funkční, chtěl bych ověřit polohy. V koncových polohách a přesně uprostřed. V COMu je okýnko a v něm jsou vidět písmenka, dírky a prolisy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator