Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s dobíjením
jubileus
03.05.2015 14:08 - Re: Problém s dobíjením
99
Origo rádio chcíplo a tak jsem chtěl do auta zapojit "nějaké" jiné fungující. Netušil jsem, že je s tím takový problém. Napájení-za klíčkem jsem vyřešil přepojením z konektoru z panelu(ten je teď bez napájení) a trvalé +(pro pamě rádia) jsem použil z původního podle Vašich rad (v sekci Neorigo rádio do C1).

Kdyby se nějak dalo prokopat k baterce, tak se přepojování vyhnu a zapojil bych si nové rádio hned nezávisle na drátech z původního.
Až mě to totálně naštve tak bude rádio přes "totální"vypínač a na zálohování pamětí předvoleb ZAPOMENE.
Ale to bude další kuchání útrob v autě.
Myslel jsem, že datový pin není žádný z napájecích-je to nějaký nesrozumitelný, co má na počítač vlastně vliv.
V sekci neorigo rádio všichni zapojili a jen chválí, jak jim to pěkně funguje.Tak k jakým +12V ho připojují (z pův. konektoru rádia). Rady zněly, že vše , co je potřeba je v původním konektoru.??
Vždy zapojit rádio není taková věda: repráky jasný,tvalých +12V,za klíčkem +12V pro provoz rádia, a připojit z rádia napájení pro anténu. A kostra -. Není co řešit (u jinýho auta)
Myslel jsem jen, jestli někdo neřeší něco podobnýho, protože je to dost otravný pořád řešit slabou baterku, když je nová.
Známý , co měl to auto nikdy baterku nemusel řešit. Je možné, že se vybíjí něčím jiným. Když to ale budu řešit, tak musím brát nové rádio jako jednu z možností.
Asi nezbude, než zadrátovat ven z auta pro ampérmetr a změřit spotřebu, když je zamknuté.
Dík za rady

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator