Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s dobíjením
jubileus
01.05.2015 13:02 - Re: Problém s dobíjením
99
No, mě právě bliká za všech okolností tedy po uzavření i neuzavření auta:
když ho napřed vypnu tl.vypínače na panelu
když uvnitř zůstane Cdéčko, nebo i když nezůstane
když se rádio napřed nevypne vypínačem, a sundá se panel ,
a nebo , jestli má vliv i nastrčená SD paměová karta-pod panelem????? není nikde popsáno SENCOR-5044MR-levný a má všechno-vypadalo...

S rádiem jsem si užil své(mechanická montáž...aby tam zbylé dráty vešly, redukce -protože už bylo tolik změn na drátech, abych věděl původní stav...původní schéma zapojení napájení bylo chybné, napájení pro anténu-taky nebylo jasně zřejmé-no prostě hrozný. A až to konečně funguje všechno, tak něco vybíjí baterku.
Jen mě mrzí, že jsem si nové rádio "neoměřil" na stole. Kde co je a kolik to žere. Výstup napájení pro ant....
Jen doufám, že se auto nějak "samo" spraví a že to zapajsrovaný rádio plechovým rámečkem nebudu muset rvát z panelu. Až mě to všechno *****, tak to bude lítat z auta jako šípy. Ještě mě napadlo - na dvoře auto stabilně dobíjet přes konektor v autě(nějakou "šetrnou" -nezubatou nabíječkou s pověšenou další baterií-pro filtraci napěových špiček (ale to auto je taková počítačová *****, že by to tomu určitě vadilo). Jsou krabičky DESULFÁTORY, které oživují autobaterky-napěovými špičkami- a tak se omezuje povlak sulfidu na deskách autobaterie a tak se nezmenšuje kapacita. To v tomto SHITU taky asi nelze pověsit, protože by to určitě něco vyvádělo. Vypínat tu sviňu vypínačem u baterky jako Žiguláča...
Díky za Vaše připomínky a začínám majitele CITROENů obdivovat, protože......se tam vždycky něco najde, co se většinou elektricky *****. ( Omlouvám se za sprostý slova ale tyto jsou jediný "použitelný")
Naštěstí to není moje jediný "fáro"... a dík za INFO

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator