Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s dobíjením
jubileus
01.05.2015 11:10 - Re: Problém s dobíjením
99
Zdravím opět po čase. Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive.
Loni jsem konečně zapojil NEORIGO rádio a funguje snad správně. Anténa původní. Ale není mi jasný, proč stále bez panelu bliká jeho rudá LEDpod panelem-při odejmutí panelu-jestli je to standard. Koupil jsem novou VARTU-pro jistotu na zimu. Auto má automatický LEDsvětla aby nežralo při dobíjení. Auto najede za rok asi 13 000 km. Nejezdí denně. Vždy "nějak" nastartuje ale mnohdy to způsobí , že se pak zobrazí EKO MODE. Po jízdě časem zmizí. Když po odemknutí auta a jeho "čerpadlovým" vybláznění. LEDkovým voltmetrem ukazuje -na půl nabito (12 V).Dále měřením AMPÉRMETREM ukazuje při odemčeném autě 20-30 mA!!!(trošku to poskakuje-možná PC nebo co.) Což je maličký odběr k smíchu. A auto dobíjí asi dobře-protože:
Baterka je nová. Jednou takhle po nastartování a ponechání asi hodinu s občasným ježděním se indikace na budíku v autě od 1/3 dostala na 2/3 výchylky-takže se dobila. Měřením pak ukazovala-plně nabito.100%.
MOJE OTÁZKA: není to nějaká typická závada těchto "elektráren" abych se zbytečně nevysiloval opravou???
Ještě zbývá změřit odběr proudu při zamknutém autě.
Případně se ptám, zda se neví, kolik proudu berou "zabezpečovací "doplňky této BESTIE.
Je totiž možné asi za 1000Kč nechat odpojit(asi 3 okruhy). Provlíknutý řetěz volantem nic nebere.

Prostě baterie je nová, při provozu se dobije a pak za pár dnů *****. Kuny si tam asi chodí dobíjet mobily.
To auto už má u mě NAKAHÁNKU. Jestli se nedá dohromady , tak na příští Čarodějnice pude.
na vatru Auto má jezdit a ne pořád měřit dráty, jak u ELEKTROMOBILU s ELOISEM.
Dík za Vaše případné REAKCE.
S takovým autem se dá jet, jen tam , kam jede i autobus....měl jsem dost aut ale žádný mě tak ***** ..................................... už jsem klidný

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator