Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna motorového oleje
robo
29.04.2015 18:52 - Re: Výměna motorového oleje
99
ja by som to skor zhrnul ze kazdy tam moze dat co chce, ale ml by sa drzat serv. knizky a normy. v pripade hdi140 je to PSA Peugeot / Citroen B71 2290 a tu splna ineo ecs. Olej quartz9000 5W40 splna B71 2296. lenze auto s fapom vyzaduje ineo.

podla mna ked je v aute s fapom normal quartz,je to tam jeden/dva vymenne intervaly nic tragicke sa nestane. ale ak je to tam 150tisic, to uz nejako ten fap ovlyvni. a podla mna pre novy motor je "redina" lepsia ako hustejsi. lebo vole su minimalne a olej sa lepsie dostava kde ma s tenuckym filmom, zlepsi sa aj spotreba ktoru marketinguju o 3% tusim - nepisu ale voci comu [ale to je tak v labaku]. ked ma motor 200k+ tak asi podla stavu kolko zere by som sa rozhodol. aj preto z fabriky davaju vodu ineo first 0w30 ale asi nie do c5 ale tych najposlednejsich modelov eHdi. voda 0w30 ma nizsiu spotrebu o 4.2% v laboratoriu jasnacka oproti 5w40
to ze toto ineo maju aj minusy je tiez jasne
.link.

jasne, od 0 do 100tkm to vydzi v zaruke aj na fritovaci, a potom zaplat.....vascinou to riesi dalsi majitel

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator