Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti?
domibr
26.04.2015 21:19 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti?
99
Šlo mi spíš o to, co psal OperatorXM v jiném topicu:

"Kdo nemá vstup USB do rádia, má relativně jednoduchou možnost tak učinit. V Citroenu (Peugeotu, je to díl Peugeot) se objedná "Svazek USB" 6574JH za 567 Kč. Jedná se o předražený kablík, na jedné straně spec. konektor do rádia, na druhé obyčejný USB. Dá se vyrobit doma, návody jsou na internetu, je ale nutno sehnat ten konektor do rádia. V Citroenu si můžete nechat rovnou "vypíchnout" rádio. USB konec si pak můžete umístit dle libosti, respektive já u C5 III jsem ho chtěl pod loketní opěrku, vše je ale tak kvalitně slícované, že se mi nepodařilo za lehkého násilí cokoliv demontovat. Nakonec ho mám v tom malém kastlíčku pod rádiem, dá se zezadu do něj protáhnout, kastlík má vzadu v rozích pod tou gumou dva otvory. Nakonec ještě budete pravděpodobně potřebovat odblokovat USB vstup v rádiu, to provede Citroen nebo se to dá udělat v Mirascriptu doma za pár minut, je to v položce "CONFIFLAG". Návod na Mirascript je na inertnetu. Mám zatím odzkoušeno přehrávání MP3, mělo by přes to jít i kopírování na HDD a instalace map."

Zdali je možné připojit tento svazek i k mému radiu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator