Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
toskey
23.04.2015 21:33 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
Ahoj, chci napsat novou zkušenost. Po delší době jsem se dokopal k řešení cukání převodovky 2-3,3-4 za tepla. Bylo mi jasné že to je hydroblok dle všech dostupných info tady na clubu. Takže jsem jel do citroenu, kde mi byl potvrzen špatný hydroblok. A vyčísli opravu 3700 hydroblok+2000 výměna a 2x2400 olej. Tak jsem se s nimi domluvil zda mi vymění když si přivezu svůj blok a svůj olej. Souhlasili, samozřejmě že ale bez záruky. Takže jsem si tedy objednal nový valvebody zde .link. a objednal olej od Musila, mimochodem už posílá olej od Kroon-oil místo Mobilu a dal vyměnit v citroenu. Takže za cenou 16200 hydroblok + 2000 výměna + 1000 olej řadí převodovka jak víno. Už jsem pomalu zapomněl jaký to je pořádně bez strachu sešlapnout plyn s krásným rychlým přeřazením. Takže za mě můžu doporučit firmu ONE STOP GEARBOX SHOP z UK- jsou to bezkonkurenčně nelevnější nový bloky a přišlo to profi zabalené,nepoškozené.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator