Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Provozní náklady / C5 III (X7)
robo
23.04.2015 21:23 - Re: Provozní náklady / C5 III (X7)
99
RimmerCZ napsal(a):
Prej naklady

Auto z DE, 3.5 roku stare (po ukonceni 3let to majitel dal do Citroenu a pul roku to tam stalo), najeto 108tis. Doma std. plny servis. Po 10tis. zacal klepat motor, vymena v autorizaku 268tis faktura, 58tis jsem platil ja, zbyle penize pojistovna na pozarucni vady u ktere to nemci pri prodeji ojetin z autorizaku pojistuji (cena pojisteni cca 900eur v ramci ceny auta). 12tis. vymena klima chladice (je 2x drazsi nez 2litr). 9 tis vymena axialnich cepu predku v autorizaku (v ramci garaze by se to dalo vymenit za skoro polovic), vymeny ruznych cepu/silentbloku na predku cirka tak cca 4 tisice. Ted se mi pokazily elektricke pate dvere. Za 2 roky provozu auto 2mesice v servisu (motor) a naklady na opravy mimo bezny servis cirka tak 90tis. Ale jinak to auto vypadalo pri koupi v super stavu, v kufru auta druhe 18" litaky origo C6. Az na std. bolest sedacky ridice a pomackane kuze sedaku. Takze jak rikam, kdyz narazis na dobry kousek a mas vic stesti jako ja, tak to nemusi byt tak drahe a naopak Zaver zni - mel jsem si nechat moji starou vymazlenou C5 I 2.2 v automatu, ktera novemu majiteli slouzi dodnes. Aby ne, kdyz jsem do ni za posledni rok pred prodejem vrazil vic nez za kolik jsem ji prodal.

iba laicka otazka, ako taky agregat sa poruci po 100tkm na totalku ? bez tej poistky by bolo za motor 10tisic euro?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator