Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zadní brzdy
Delict
23.04.2015 19:41 - Re: Kotouče, destičky?
99
Strmene nieje nutné meni ani ked sú kvalitne vyžrané..sú obojstranné takže ich stačí prehodi medzi sebou, prešrobova odvzdušnováky a hotovo..

Riešil som to už od Xantie..až po C5. Rameno vždy očistím a streknem bitumenovym sprejom..a..proste je už potom pokoj Par krat som tiež použil motorový silikon, Brzdu namontujem ešte kým to nieje suché.

P.S pri kúpe strmenov od TRW, boli šroby priložené , použil som nové. Novy strmen od trw nieje už z hlinika..ale z akejsi zliatiny ktora nekoroduje. Ale vymena nieje vačšinou nutná..stačí ich prehodi medzi sebou a použi čisté nevyžraté plochy.

P.S2 :: sgt :: s autom som jazdil po alpách..kde sa solí na tony a dennodenne..
Ja zostanem pri nemazaní brzd Nové strmene som mal od TRW, žiadne mazivo ani neviditelne vazeliny.. bola to proste zliatina kovu..end.. tak ako na vsetkych autach od BXa az po C5, brzdy vzdy stačilo očisti a bol pokoj až do dalšej výmeny. +Nikdy mi žiadna gumička nespuchrala.. asi mam proste štastie ..alebo to robím ako som sa to učil

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator