Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
alx
23.04.2015 06:24 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
Administr?tor
jruze napsal(a):
... jednou je stanoven program který mi nevyhovuje tak nejedu ...

Ano, ted jsi se presne trefil do cerneho! Myslim ze otom to vse je.

--

Kazdy rok dela Peter srazy, nikdo jiny uz se tomu nevjenuje a myslim ze je zbytecne rikat, ze to neni zadna sranda, to si tu asi kazdy uvedomuje. Tento rok se proste rozhodl udelat to zase jinak, ovsem neni to nic noveho a sraz tohoto typu zde jiz byl a vetsine se urcite libil.
Nikdo prece nerika, ze muzeme tento rok zorganizovat jeste dalsi sraz, ktery se bude odehravat zase v jinem duchu. Ale musel by se najit nekdo dalsi, kdo se o to postara. Myslim ze Peter to nejspis nebude, i kdyz energie ma zda se dost
Za sebe musim rict, ze me se tento typ srazu libi, ale letos mi to take zase tak moc nevyhovuje, jak jiz vetsina vi, narodila se mi dcera a pro ni toto celodenni trmaceni take nebude to prave orechove. Ovsem vzhledem k planovanym zastavkam, kdy nektere budou delsi i nez hodinu, se to da prezit a hlavne, je to sraz, kdy se muzeme vsichni zase po roce videt, tak proste jedu, proste zase neco obetuju, i pro druhe.

Ja uz se tesim, i kdyz vim, ze to bude narocne, nejen financne

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator