Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
jruze
22.04.2015 23:22 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
U??vate?
Já jsem jel v Chorvatsku také na několik vejletů a to i několik set Km a s rodinou - úmyslně přes hory , zpět po pobřeží (asi něco podobného) ,ale tam jsme byli všichni ,,účastníci" , ale na sraz jedu za lidma se kterými si chci povídat. Pokud jedu na dovču,výlet tak jsme všichni v autě a můžem si povídat,zastavit kde chceme a dojít se vykoupat,najíst atd.. prostě trávím čas s celou společností se kterou tam jsem - na sraz jedu za lidma - pokud by ta společnost měla být pohromadě abychom mohli probírat vše a bavit se ?? to bychom potřebovali alespoň dva autobusy. před časem to na srazech fungovalo jinak a myslím že byla i větší účast(jinak samo velká poklona za přípravu takového programu - je to náročné na čas,peníze atd.. ale není to na jednu stranu zbytečné? nebyl by lepší program v místě srazu , pokec o problémech kolem aut , nezjištná pomoc zdarma,víc času na společnou zábavu atd. teď to řeknu asi blbě ale podle mne je dost lidí ktaří nejedou jen proto že je to daleko,jsou tam další výdaje za PHM atd.. - je tu dost lidí kteří si nemohou(nebo jim sáhne do rodiného rozpočtu) dovolit výdaje navíc a dobře si spočítají že třeba dalších 200Km je bude stát dalších 600,- Mně sice nejde o peníze(nejsem milionář ale tak špatně na tom zase nejsem) ale když to spočítám tak za ten víkend bych najel to co na dovču do Chorvatska , ale tam jedu na deset dnů a na sraz na pokec na několik neurčitých hodin pokud všichni nepujdou hned po návratu spát.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator