Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Provozní náklady / C5 III (X7)
jruze
20.04.2015 22:09 - Re: Provozní náklady / C5 III (X7)
U??vate?
DrMarvin napsal(a):
moje auto stalo 245 000 korun......+ prepis
mam auto rok a mesic..najeto +-50k km....3x menenej olej ( poprve ihned po koupi)...tzn 3x cca 1600,- (origo)....a stabilizacni tycka na pravem kole ( 800,- v origo )......

stara c5 co jsem mel.... 2 roky .....78k km.....olej nescetnekrat a cenu nevim..menil jsem sam......par zarovek.....3x napln do klimacky + nove trubky na klimacku...klapky na klimacku- doma opravit....trikrat prepajenej kondik na vetrak....


No ANDY je jeden ze solidních bazarů a k autu : jedno rameno KO,druhé načaté,EGR KO , ostatní jsem teď nekontroloval - EGR asi uznají,ale ostatní??( a to je řeč o slušném bazaru) - to dělá jen pár bazarů a velké v D a myslím jen značky.Kdyby šlo o cenu za auto tak X7 mám(a že bych jí sehnal za dobré peníze) - když né jinak prodal bych obě biturba(obě jsou zajímavé- jedno vzhledem a jedno nájezdem , obě zárukou kterou jsem schopen dávat) za ty dvě bych dovedl sehnat velmi dobrou X7 a ještě by mi zůstala ,,ošklivka" na popojížďky. No mohl jsem mít 3.0HDI v maximálce s nájezdem 160000Km pod 200000,- a nešel jsem do ní,mohl jsem mít C6 3.0HDI lehce nad 100000,- raději mám 2x C5II biturbo + ošklivku a jsem spokojený,téměř bez nákladů na údržbu a to dokážu pro sebe v omezené míře sehnat dost dílů za pusinku Z mého pohledu je ještě čas na X7 i když bych jí dovedl kolem 5000eur

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator