Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 I - klapky
robertzn
17.04.2015 11:44 - Re: Problémy s topením v C5 I - klapky
Za?iato?n?k
Zdravím všechny tak i já už patřím do klubu vyhoblovaných klapek, a ted už i opravených...... Doufal jsem, že budu mít plastovvou hvězdičku, a pro mně snažší opravu s vybroušením nástavce z hliníku ...... chyba vyfasoval jsem mosaznou a protože je dnes takřka nemožné na malém městě sehnat knoflík potenciometru ( přes e shop by vysel s dopravou na 170 kč a trval dva dny ), zvolil jsem pro mně rychlejší způsob. vzal jsem kousek hlazenky 8MM (může být i šroubek, ale já tu hlazenku měl) průměr a cca 12mm délky, a vrtákem 3,9 jsem v ose válečku vyvrtal díru durch. Mám jen stojan na narex vrtačku, tak jsem počítal s tím, že díra se trochu vychemlá.Pak jsem váleček naklepl na osičku motorku do poloviny hloubky díry, a do zbytku naklepl dřík 4mm vrtáku, a na něj naklepl mosaznou hvězdu, a zbytek dříku odřezal. Hvězda je v klapce a zatím funguje. pokud bude změna dám vědět, a pokud jsem objevil Ameriku, tak se omlouvám Mějte se a zůčasněným přeju hadí prsty, a ruku bez kostí

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator