Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
63zdenda
17.04.2015 07:48 - Re: Kdo kde potkal hajzla
U??vate?
TomasT napsal(a):
„Při souběžné jízdě umožní řidiči vozidel jedoucích v průběžném pruhu řidičům vozidel do tohoto pruhu přejíždějících z pruhu, který přestal být průběžným, vjet tak, aby se vozidla jedoucí v průběžném pruhu a vozidla do něho přejíždějící mohla řadit střídavě po jednom do jízdního proudu průběžného pruhu."
.link.


Jsem rád, že jsi dal sem ten link, potvrzuje to přesně to co jsem celou dobu psal, pokud má zip fungovat, musí se dodržet pravidla, pak funguje dobře a zrychluje to bezpečnost a plynulost provozu, pokud se pravidla nedodrží, má to přesně opačný efekt, je to v lidech, v jejich znalostech a dodržování. Stejné jak jsem psal o přednosti zprava na parkovištích u obchoďáků, nejsou tam značky a lidé si myslí, když jedou rovně, mají přednost, mnohokrát jsem stál na brzdách i když jsem měl přednost já, ještě kroutili hlavou, jak je možné, že jim tam vjíždím, proto bych souhlasil pro školení řidičů, kteří na školení chodit nemusí, určitě by na silnicích bylo znát určité zlepšení v chování a dodržování pravidel, to se samozřejmě netýká řidičů, kteří na to kašlou, ty nedostanou rozum nikdy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator