Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vysoká spotřeba v nízkých otáčkách / C5 I 2.2 HDi
Sharpers
09.04.2015 22:40 - Re: Vysoká spotřeba v nízkých otáčkách / C5 I 2.2 HDi
99
Delicte, ne Straki mi auto nechipoval

No ta vysoká spotřeba byla až od zmíněného mechanického vybrání fapu a po tom, co se ti "odborníci" dlubali v sání, udajně meli jen shozené ty dvě přední hrubé hadice. Proto si trochu myslím že oni něco někde poškodili nebo udělali špatně, až už ve výfuku nebo vepředu u sání. Nejsem mechanik takže přesně nevím, co tam kde je a co by mohlo jít poškodit.

Co se týče zmíněné upravy řídící jednotky, ano původně jsem chtěl fap off a egr off s tím, že chip sem dostal jakože zdarma tak jsem to bral. 100kw je i tak dostačující , koník navíc se samozřejmě hodí ale více mě zlákala nižší spotřeba.

Pokud to nepujde jinak zařídím vrácení původních hodnot pouze s fap off a egr off, bez chipu, ale spíše se teď vydávám tou cestou, že pánové v tom servise něco udělali špatně.

Je blbé to takhle zjišovat, ale znám servisy. Řeknu mu co mi vadí, oni udělají servis za 5tis kč a problem neodstraní.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator