Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vysoká spotřeba v nízkých otáčkách / C5 I 2.2 HDi
Delict
09.04.2015 14:59 - Re: Vysoká spotřeba v nízkých otáčkách / C5 I 2.2 HDi
99
Milý Sharpers.. ak mᚠna mysli strakiho..tak o nom som nič nepočul dobré zatial.
Robí to cez soft z ebay..ktorý neviem či je 100%. Touto cestou som si to chcel spravi doma sám..no neprišiel mi balíček s flasherom ..a som celkom rád že som si to nechal spravi u renomovanej firmy ktorá sa venuje úpravám roky a profesionálne. Po dlhšom čítaní v jeho príspevkoch..a vetách typu: nepovede se to na poprvý.. som si urobil svoj názor..a auto by som mu do rúk asi nezveril.

Dá sa to totiž robi cez automatické softy z ebay..klikneš a hotovo.. lenže bohužial tieto softy velakrát povypínajú aj čo nemusia.
Jediná schodná cesta je deaktivova to ručne , zmeni konkrétne hodnoty..a hlavne vedie ktoré.

Zaplatil som to 3x viac ako ponúkajú garážnici, ale všetko je v poriadku a auto ide podla predstáv.

Mᚠspackaný fap off aj chip si myslím. Viac nafty+zvýšenie tlaku turba..najjednoduchsi chiptuzing aký je.

Na tvojom mieste.. by som pekne zašiel nazad a požiadal o natiahnutie pôvodných dát.
- Následne nechal spravi fapoff u niekoho kto aj vie čo robí. To je podla mna aktualne najlacnejšia cesta.

Určite by som sa vyhol kroku: necha chiptuzera opravi to..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator