Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
TomasT
07.04.2015 13:25 - Re: Koupě Citroenu C5 - jakou motorizaci?
99
Proč by se mu nevyplatila nafta?
Existuje tam možnost větších jednorázových investic než u benzínu, ale naprostá většina z nich je důsledkem množství najetých km, stylu jízdy a opotřebení (+ kvality paliva), takže když bude méně jezdit, tak k těm investicím vůbec nemusí dojít.

Já mám C5 5 let (kupována 4 roky stará, 140kkm), najeto necelých 90 tisíc a co se týká investic, pravidelně utrácím hlavně za olej, filtry a žárovky + 1x kanystr Eolys. K tomu z údržby 1x rozvody, 1x dopředu kotouče a destičky, 2 letní a 4 zimní gumy+ráfky.
Z oprav oprava jedné podtlakové trubičky, zadních brzdičů, nové vedení ruční brzdy, písty 5 dveří, patice žárovky v zadních světlech, čištění FAPu a loni klapky + doplnění klimy. Až na ty klapky jen běžné drobnosti.
Výhledově čekám EGR (nefunguje, ale autu ani STK to nijak moc nevadí), spojku a ramena, ale může to klidně být až za dalších 5 let
Z typicky dieslových věcí jsem nepotřeboval řešit nic.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator