Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak funguje hydractive 3 / 3+
virus.spam
06.04.2015 19:32 - Re: Jak funguje hydractive 3 / 3+
99
Honzaho napsal(a):
Velice opatrně se zapojuji do vzrušené diskuze a vyslovuji jen domněnku formou otázky: není možné, že frekvence uváděné v tabulce (kterou tam tvůrce dokumentu vpálil bez komentáře) vůbec neznamenají frekvenci spínání ventilů, nýbrž frekvenci kmitů pístnice nebo nápravy? Ještě jednou se omlouvám, jestli jsem mimo mísu.

I já coby naprostý laik se opatrně zapojím a to takto..při zapnutí stačítka sport rozdíl v tuhosti pružení při normální jízdě vůbec nepozoruji,ale připadá mi,že se zlepšila reakce (nestabilita) auta vůči podélným vyjetým kolejím (s tím se potýkám delší dobu) a auto nereaguje tak nepředvídaně jako při sportu vypnutém.Je to takové jakoby bočně pevnější (se mi zdá). Co se ale projevuje naprosto jasně je chování převodovky,kdy to vytáčí motor při přeřazení o cca 800-1000 otáček nahoru. Takže např. při původním přeřazení nahoru (bez sportu) okolo 2000 otáček,to při sportu řadí kolem 3000 otáček a podřazuje to také při vyšších otáčkách.Je to normální ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator