Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nízký výkon motoru na pedál plynu / C5 I 2.0 HDi
milantir
05.04.2015 14:17 - Nízký výkon motoru na pedál plynu / C5 I 2.0 HDi
Za?iato?n?k
Zdravím, zde je můj problém. Po koupi tohoto vozu jsem se po počátečním rozkoukání a rozježdění zarážel nad tím, že nedisponuje příliš vysokým výkonem. Avšak jelikož je faktem, že pohotovostní hmotnost C5 je dle TP přes 1,5 tuny a ani 79kilowatt není na tu váhu nijak oslnivá hodnota, jsem se rozhodl prozatím tento pocit nijak neřešit. Jaké bylo mé překvapení, když jsem jednou v táhlém stoupání zavadil o páčku tempomatu. Ač běžně tento kopec šplhala maximálně na čvtrtý rychlostní stupeň s plným plynem, tak nyní, sotva v 80-ti kolometrové rychlosti, vyjela kopec na pětku a když jsem na páčce tempotmatu mačkal tlačítko pro zvýšení rychlosti, dokázala ještě i zrychlovat! A asi týden poté se ta potvora rozhodla, dodat mi další naději, nebo jsem nemusel za jízdy prakticky přidávat plyn, stačilo se nepatrně dotýkat pedálu a letěla, jako utržená ze řetězu i bez tempomatu. Avšak, od té doby je opět zase zcela letargická . Tak by mě zajímalo, zda-li má někdo podobnou zkušenost a je-li možné odhadnout, jaká součást může toto způsobovat, než se vydám do servisu. I když na tempomat stále vyšplhá každé stoupání, na zatáčkovité okresce to není příliš bezpečné a praktické. Díky. Milan

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator