Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
jruze
30.03.2015 08:59 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
bidlo napsal(a):
Tak že: km ověřeny v Citroenu a vypadá to, že sedí, no a podle původních světlých koberečků, které se prý již nedají sehnat (říkali mi v Citroenu) a jsou neprošoupané a i podle stavu klíčků, které se s mými od C8 nedají porovnat (C8 najeto 207.000km), to vypadá na skutečnost, což je k nevíře. Vůz koupený v ČR, opravdu první majitel a roční nájezd cca 11.000km, ještě jen musím do tamního servisu zavolat a zjistit co se na C5 dělalo, jelikož jak jsem zjistil, tak to Citroen servisy mezi sebou nevidí, tak jak to umí třeba škodovácké a pouze vidí datum servisu a počet km. Tak snad ten nízký nájezd neznamená, že byl vůz vždy 3 měsíce v servisu a měsíc jezdil Chtěl jsem se domluvit s jruze na kontrole, ale báječná ESA mi povolila převoz pouze do autorizovaného servisu a tak pojedu kam jezdím třetím rokem s C8, tak snad mi C5 proklepnou důkladně. Pokud bude vše OK, tak se tento týden zařadím mezi vás a pokud mě autí nesežere na spotřebě a servisu, tak se třeba uvidíme někdy na nějakém srazu


Nečetl jsem celé-nevím kam jezdíš,ale i přes jejich přístup(mně nemají moc rádi páč jsem skoro vždy něco našel) není problém prohlídku v DP kde mohu a jsem přítomen na dílně(nebo si jí mohu provést s jejich nechanikem a to platí i o diag) - pokud se takhle brání něco nesedí-u některých aut nemají problém - u těch co měli bylo něco jinak než tvrdili.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator