Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor chladiče (Sahara)
jruze
23.03.2015 02:56 - Re: Ventilátor chladiče (Sahara)
U??vate?
bartxm napsal(a):
Zdravím vás všechny příznivce citroenu,mám podobný problém na manželčině C5 facelift 1,6 HDi občas běží ventilátor ikdyž je motor studený,někdy to děla třeba 10x za den,jindy je tyden klid,zkoušel jsem vyměnit teplotní čidlo a bez úspěchu,na diagnostice všechny čidla ukazují správné hodnoty,nic není mimo nějakou toleranci,co se týče FAPu při volnoběhu je hodnota diferenciálního tlaku na 0 milibarech,spíš mě zaráží trvalá chyba nedokončené regenerace FAP filtru,vzdálenost ujetá mezi 5ti regeneracemi je 250km,tato hodnota byla dřív na 80km(auto cca rok stálo)takže si myslím že už se to dostává na nějakou normální hodnotu,nicméně chyba smazat nejde(je trvalá)a po rozkliknutí je občas telota motoru 220st,jindy mínus40st,ale čidlo tepltoty ukazuje správně,jsem z toho v pasti auto jezdí denně 50km tam a 50zpět z toho 30km po dálnici,takže si myslím že pro tenhle motor ideální podmínky,auto má najeto 130tis a podle důkladného projití to opravdu sedí,zkusí mi prosím někdo poradit?Moc děkuji,když tak i na telefonu 739666232


To mᚠod nova? kdy v jakých Km se chyby uložily? - v pasti je auto (jednotka motoru),teplotní čidlo sání . nejde to po netu. Řekl bych že je potřeba přehrát soft ecu a dát dokupy aditivaci.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator