Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
bidlo
22.03.2015 22:52 - Re: Koupě Citroenu C5
99
jruze napsal(a):
ESA, je tam toho hodně - 2x turbo,2xEGR,2x váha - no a někdy se nedá určit co jednoznačně je načaté nebo KO.vše se vším souvisí a může rozhodit ostatní měření.Výhoda je FAP dá se čistit jako na ostatních autech narozdíl od 120Kw a 3.0L HDI. málo dílů na vrakáčích,nové dražší,praskají zadní hlavy(znamená motor ven),ale abych jen nehanil jede to,má to hezký zvuk,většinou lepší výbavu. Jede to jako biturbo a to žere o 2.-3.l méně.Závěr dost lidí to má a neměnili by a dost lidí jsou z toho nešastní - je to od kusu


ESA - lekl jsem se že někde vidíš z jaké pobočky v ESA to vezou a že je ještě horší než ta kde jsem to rezervoval
Díky za rady, moc se mi líbí a pokud nebude na něco podezření tak do něj jdu. nemᚠještě nějakou radu jak se s nimi domluvit na delší testovací projíždce než jen kolem štěrbohol? ta jejich výmluva, že mají pojištěnou trasu od které se nemůžou odchýlit je trapná když mi dovolej nakonec kontrolu v cizím servisu. Ale rád bych si samozřejmě otestoval auto delší jízdou a to se mi zatím domluvit nepodařilo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator