Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
bidlo
22.03.2015 11:41 - Re: Koupě Citroenu C5
99
to chápu, taky se mi to nepozdává, ale znám pár lidí co mají silná auta ale každý den nenajezdí tolik a tak si říkám, že to se prostě uvidí. Rozhodně si auto nechám prověřit. Spíš mi ale jde o vᚠnázor, zda jít do této motorizace aby mě auto nesežralo servisem nebo spotřebou a zda někdo z vás měří ke dvoum metrům a C5 každý den užívá. A zda má někdo zkušenost s doděláním HF, tak aby to byl originál a dal se hovor ovládat z volantu., protože podle fotek se bojím, že to rádio nemá BT HF. Technický stav beru jako samozřejmost ,ale tahle prkotiny jsou pro mě každodenní rutina za volantem a bez ní se neobejdu. Když jsem měl dřív pašika, tak mi jeden Šikula vyměnil za 3000,- nějakou jednotku pod sedačku a najednou auto poznalo iPhone a multifunkční volant fungoval. A to mi v autoriz servisu všude říkali, že to nejde a nebo v jednom chtěli 25.000 Tak bych byl rád kdyby to tu bylo podobné a za par korun to šlo dodělat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator