Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tažné zařízení - montáž
maty
20.03.2015 07:33 - Re: Tažné zařízení - montáž
99
Kabelហna autě mám hotovou. Vzhledem k tomu, že se mi prostě nechtělo kupovat novou, sehnal jsem si starší, jen jsem ji musel opravit. Jak jste dobře radili, tak krabička není potřeba a děkuji.
Mám tam relé na odpojení mlhovky. Jen originál kabelហje udělaná trošku jinak a musí se použít zásuvka JAGER s mikrospínačem a ne ta co se všude běžně prodává s vypínáním mlhovky.
To relé na které jsem se ptal, bylo na posílení směrových světel a ještě to umí ohlásit prasklou žárovku. Pokud by to někoho zajímalo, tak se zapojuje takto: ELUM 782611100 (může být označen i jiným číslem, je více druhů, ale zapojení je stejné) L1 /P1 přívod od předu ke směrovému světlu světlu, LH/RH zapojení do lamp vozidla, L/R do zásuvky tažného zařízení, 30 je + a 31 kostra.
Pokud se Vám stane, že ztratíte typový štítek od tažného, tak Vám jej dle požadavku za slušné peníze vyrobí: expresstítky.cz. Dost po tom jdou v Rakousku a Německu...
V příloze je snad veškeré zapojení zásuvek. Třeba to někomu pomůže.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator