Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
maty
19.03.2015 10:15 - Re: Koupě nového vozu (BMW vs Citroen) - na co si dát pozor ?
99
Také jsem dlouho váhal co si koupit, zda BMW e39, nebo Ctroen C5. Jak píšete mnoho dílů je podobných. Jenže sehnat BMW e39 2,5d ve slušném stavu je docela problém ... Vystřídal jsem více aut a BMW jsem dříve měl také, bylo velmi udržované, ale kam dát například kočárek s věcmi... Málo kdo si to uvědomuje, ale umět BMW opravdu řídit je umění a moc řidičů to neumí a to se projeví od podzimu do jara. Nikoho nepomlouvám, ale vím o čem píši. Dílů bych se ale také nebál, spíše jen kvalitně odvedené servisní práce.

U mne zvítězila C5 ve slušném stavu (až na spojku), nepotřebuji nikam spěchat, je to pohodlnější i když Xantia byla na pohodlí o něco lepší. Jak ale moc hezky píšete, auto má duši.

No jen si rýpnu, na Tatru 613 - 4 MiL motor 4,36 a řídící jednotkou firmy Adcis, to nemá... (bylo jen 16 kusů). To však srovnávám nesrovnatelné

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator