Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
jruze
17.03.2015 00:46 - Re: Zraz 2015 - Kremnicke vrchy
U??vate?
Já se omluvím , ale sraz by měl být o tom se sejít se členy pokecat o problémech s auty,poradit, probrat co je nového atd.. proti výletům toho moc nemám( jsem vůl,ale né kamzík),ale pokud bych to měl absolvovat s rodinou a dětmi tak polovinu a víc prospí,většina lidí je utahaná z cesty jako kotě - po návratu zalezou aby byli druhý den fit na cestu zpět takže pokec se členy se rovná 0. Omlouvám se,ale typ takovejhle srazů mi příjde jak zkouška pohodlosti C5.Neříkám že nebývé na co koukat,ale sraz členů(příznivců C5) je o kontaktu členů mezi sebou x z nás se bavíme o problémech kolem vozů,poruchách po netu , ale všichni víme že popis se nedá a osobní kontakt nic nenahradí ( není to z mé strany ani o penězích a ani o získávání klienteli - té mám dost - dost členů ví že služby diag,rady atd.. jsou na srazu zdarma) - vejletů za opravama,prohlídkama atd.. mám ze života dost.Třeba mne ukamenujte ale je to můj názor - dřívější srazy mi přišli lepší - pokecat se členy(kteří se znají jen od PC) zasoutěžit si,dát si pivko atd..popř. udělat nějakou ptákovinu .... (už se těším na něco podobného)- už jsme něco plánovali s mím elektrikářem(třeba že vám jednotlivě po 100m budou zhasínat auta nebo něco podobného včetně různých doplňků - samo jako vtípek Umíte si představit uvítací melodii (pro dámy ) třeba v navigaci - popřípadě jako zvuk chybové hlášky a třeba i z obrazovím doprovodem ? viz příloha

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator