Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: rezonance,drnčení z motoru
doktor
06.03.2015 14:17 - Re: rezonance,drnčení z motoru
Za?iato?n?k
Ahoj všichni,tak už jsem konečne vyřešil problém s rezonancemi. Nebudete mi to věřit,ale rezonovala trubkohadice klimatizace v plastovém držáku na pravém nosníku(ta tlustá co jde z kompresoru-studená). Podložil jsem trubku kouskem plastu z víčka na krém a je po problému. Ještě popíšu co mě vedlo k teto hadici.Problém byl při jízdě dopředu,při couvání nic,při zapnutém klimakompresoru taky ticho,při prujezdu levotočivé zatáčky rezonance ustaly,jakmile se srovnal volant rezonance znovu.Rozhodl jsem se vyměnit sil.motoru u rozvodu(hrušku),po výměně bez rezonancí,ale druhý den zase.A potom mi to zpětně došlo,jak byl motor přizvednutej heverem,tak se ta trubka nějak v tom plastovém držáku hnula a dalo to na chvilku pokoj,ale po nějaký době,jak se motor klepe,to bylo zpět.Má to vysvětlení i k tomu,že to nedělalo s klimouo sepnuti klimy se natlakoval system a trubkohadice se zase trochu našponovala a zvuky přestaly.

Jestli je to moc dlouhý,tak sory,ale musel jsem vám to zdělit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator