Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal clena klubu
63zdenda
02.03.2015 21:04 - Re: Kdo kde potkal clena klubu
U??vate?
máca napsal(a):
Já také poctivě zdravím všechny pěule, ale bez odezvy. Málokdy mne opětují pozdrav. Je pravda, že většinou mám štěstí na staré pány, co civí, proč blikám a nebo na ženský. Zdravím v Praze i v okolí Berouna, kde denně jezdím a nic. Denně na Barranďáku potkám všechny typy pětek a nic. Kolikrát jedu vedle nich a mávám na červený a oni civěj, jak puci. Puk možná lépe.



Že nikdo nemává mě se nedivím, jsem ošklivej chlap.
Ale že nikdo nemává hezké ženě, to je divné až podezřelé.
Koukám, že jsme na tom dost podobně, u nás se pomaloučku ale jistě C5tky začínají rozmnožovat, nicméně jsem během 3let co auto vlastním u nás zaregistroval asi 4x opětování mého pozdravu, když jezdím k Jardovi do Radonic, mezi Kostelcem a vlastně až do Radonic mají asi hnízdo, tak zdravím jak o život a odezva nikde, třeba o klubu nemají ani páru.
Jinak do práce vstávám ve 4.30 ráno, nejsem pán podnikatel abych stával na desátou a v 11 vyděláno, v 6hod již dávno nekoukám jak puk, to jsem již dávno probuzený a sedím v práci a popíjím ranní kávu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator