Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)?
Mikra
21.02.2015 20:49 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)?
99
Určitě je Benzina nejrozšířenější a nejkontrolovanější firma na PHM u nás. Ale to neznamená, že čerpadlář nemůže být čuně a nebo že se nestane chyba při manipulaci. Prostě asi nejde všeobecně tvrdit, že ta či ona značka paliva je super nebo shit. Větší vliv na kvalitu bude mít místo, kde se tankuje. Nečistý podzemní nádrže, možná i prorezavělý, kdo ví, co se může do paliva kde a jak dostat? A jak dlouho to tam potom leží?
Osobně beru výhradně Benzina TopQ + VIF a nestěžuju si. A nejčastěji tankuju v Jablonci u pumpy, kde berou naftu i sanitky, hasiči a policajti. Kdysi mi někdo řekl, že ta čerpačka je extra sledovaná, aby náhodou někde nezůstala sanita viset, no a tak tomu věřím a jsem spokojenej. Snad jen jednou se mi zdálo, že mi auto nechtělo šlapat a po natankování nový nafty se to zlepšilo, ale měl jsem tenkrát ještě v nepořádku ovládání turba a tak nemůžu stopro říct, že to bylo jen naftou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator