Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)?
Jarduk
21.02.2015 19:49 - Re: Kde tankovat (nebo spíše netankovat)?
Za?iato?n?k
No nechci tvrdit, že Verva je špatná všude, ale tahle vážně byla. A za tim si stát budu.
V pátek ráno jsem při -2 startoval a chytlo to asi na 13. pokus. Baterka už chudák protestovala. Po práci jsem se konečně dostal domů, vzal VIF, zajel do Eurooilu, dotankoval nádrž (30 litrů), přidal VIF na 70 litrů paliva a vyrazil. Už snad po kilometru auto rapidně ožilo (jak kdybych měl najednou tak 25% výkonu navíc) a chod se zklidnil (dříve to vcelku vibrovalo). Nechal jsem auto přes noc stát venku, ráno opět při -2 přišel, otočil klíčkem, stačilo brnknout a hned to chytlo...

Škoda, že jsem nemohl tenhle test udělat dřív. Protože tohle je snad i na pozvání nějakých kontrolních orgánů. Teď už to asi bude zbytečný, naftu po týdnu mohli vyměnit za kvalitní.

Pro mě Benzina timhle definitivně skončila.



bluemotion napsal(a):
Nechci ti brat iluze, ale urcite nemas auto line kvuli verve na kterou ja jezdim 80%, jinde tankuju jen kdyz nemam po ruce benzinu ktera ma jednoznacne nejlepsi palivo z ČR...nejprisnejsi normy, nejvic kontrol..a nebo zeby bylo auto zvykle na nejakou tu řepu a ten vif tomu prida par koni?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator