Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 II 1.6 Hdi
jruze
15.02.2015 18:38 - Re: Nestartuje / C5 II 1.6 Hdi
U??vate?
Koprus napsal(a):
Tak si říkám, jakým způsobem jim to tam ukazuje ty chyby na diagnostice, protože jedna z chybových hlášek snímače klepání je třeba P0334 a klikovky P0335. Co jsem se tak koukal, tak by to možná mohlo být i tím snímačem klikovky, když je zanesený, ale já na to fakt nejsem expert... Jinak pumpování a startování zároveň jsem taky odzkoušel a servisáci tam stříkali ten startovací sprej hnedka u domu a to taky nepomoholo :/. Jak dál postupují nevím. Koukal jsem na co je ten senzor klepání... no moc jsi mě nepotěšil jruze , to je fakt blbost no... Doufám, že už to z kraje týdne budou mít opravené, jinak už budu celkem nas*aný...


No kolik to má na rozvodech? pokud se to nepotkalo tak to na odmašovák chytne - po informaci opravářů že je to snímač klepání bych si od nich nenechal ani umít auto(jak jsem psal) - pokud to nechytlo na odmašovák mohlo by to být potkané - pokud má motor tlaky ve válcích na odmašovák chtne bez ohledu co je elektronice(potřebuje jen tlak ve válcích) a protože je diagnostika trochu pomalejší a udržím motor v chodu pár vteřin mám možnost vyčíst x info abych se měl čeho chytit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator