Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna výbojek - přední xenonová světla
BlueSeven
14.02.2015 12:03 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla
99
BlueSeven napsal(a):
Ty nové Osramy, co vozím pro strýčka příhodu v kufru mají teplotu 4150K .link. 4300 se už nevyrábí, možná také kvůli těm čínským padělkům změnili teplotu světla


Tak strýček příhoda se vyplatil, včera cestou z práce na mě protijedoucí blikali jak o život, tak jsem zastavil a okukuju auto a levý xenon blikal jak majáky na policejním voze . Tak jsem chcíp motor, vyndal baterii a xenon vyměnil, práce asi na 10 minut se vším všudy.
Protože domů už jsem dorazil za tmy, tak se mi nechtěl měnit ten druhý, tak jsem to nechal na dnešek. No nebudu nadávat, ale byl to porod, dovnitř jsem se dostal v poho, ale za boha jsem nemohl sundal kabel z xenonu, navíc ten kablík je tak krátký, že když je na výbojce, tak ta nejde vyndat. Nakonec pomohly takové staré truhlářské kleště (vypadají podobně jako kleště na pojistné kroužky, tedy dlouhé a ohnuté) .
Ale jak říkám, toho Francouze, co to tam takhle poskládal bych postavil ke zdi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator