Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: CL zásuvka, zásuvka zapalovače, 12V zásuvka
Mikra
01.02.2015 13:29 - Re: CL zásuvka, zásuvka zapalovače, 12V zásuvka
99
Řešíte nesmysly. V autě je prostě 12V. Nic jinýho v zásuvkách být nemůže. Nabíječka si to transformuje na 5V a pustí do USB kabelu k telefonu. Nic víc v tom není. Žádnej jinej proud tady neexistuje. Pokud na nabíječce svítí kontrolka, tak do ní šáva jde. Na výpary z dechu se ta kontrolka nerozsvítí.
Takže problém je v nabíječce, nebo v jejím USB konektoru. Měl jsem to podobný. Nová nabíječka nabíjela jen náhodně. Jednou na poprvé, jindy na deset pokusů. Jednou telefon při připojení pípnul, jindy ani uk. Telefon Samsung Galaxy III. Mladý měl Samsung Galaxy Note a tomu ta samá nabíječka fungovala stoprocentně. Ve stejným autě a ve stejný zásuvce. Dal jsem mu ji a má ji do dnes. Koupil jsem jinou a ta funguje taky normálně. Na obou telefonech. Takže vyměň nabíječku, ideálně pořiď originál k telefonu. Ty laciný náhražky nemusejí vždycky být OK.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator