Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: CL zásuvka, zásuvka zapalovače, 12V zásuvka
HELLMUT
01.02.2015 11:41 - Re: CL zásuvka, zásuvka zapalovače, 12V zásuvka
U??vate?
Mám dotaz,je možné že by se nějak sám změnil/přestal fungovat proud v zásuvce 12 V u ruční brzdy?
Přestal se mi tam nabíjet telefon. Nejdřív stará nabíječka normálně fungovala,pak se tvářila že nabíjí ale telefon se nenabil - jen se tak jakoby udržoval ale nedobíjel.Před týdnem jsem koupil novou a dnes ráno si tam dal dobít telefon (jsem u tchýně a zapoměl jsem si vzít normální nabíječku) .Ráno jsem to tam dal,dioda na nabíječce svítí ale telefon se nenabil- spíš vybil...
Je divné ,že se na tom telefonu ani neukazuje ten symbol dobíjení v ikonce baterie.Ale když ho odpojím tak pípne a objeví se to upozornění o odpojení od nabíječky.Takže jakoby se tam něco děje ale nenabíjí se to.
Nebo jsou různé typy nabíječek a C5 si rozumí jen s některými? Až budu doma zkusím tu nabíječku dát do Xantie a uvidím co to bude z telefonem dělat...Ale vrtá mi to hlavou proč se poslední dobou tohle děje...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator