Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Počasí
robo
30.01.2015 21:32 - Re: Počasí
99
no sa divim este ste nedorazili domov? dnes Dubnica Piestany 3.5h, co inak robim za 35minut.
Horror uz na parkovisku v dubnici , takych 20cm snehu , tak som ho dvihol hore a auto sa nevedelo pohnut. Sok. Tak som ho niekolko krat rozhupal. Aj potom ta trakcna kontrola nic moc, gumy 16 michelin. kopance do volantu jak preklzovalo a spinali predne kola. Rychlo som stastny isiel prec z parkoviska, kde som prebrodil asi 30m. Dalsie postrehy rozmrazovanie zadneho okna, obcas funguje obcas nie. Ani necvakne rele. V kolone pomohlo zhasnut motor a nastartovat a potom zacalo rozmrazovat. No a ked sa sneh zosunie na zadne okno tak smola, ostavaju iba spataky. Jazda na lade - prirovnal by som to k sabre dance - sablovy tanec [pochadza to z nestability F100, .link. ] proste neustale korekcie volantom. ziadne pocity cez volant. neviem kedy auto drzi a kedy uz ide smykom. Lebo ked blika esp uz sa to nemusi dat zvladnut. Ze ESP pomaha pri sneznom slalome, o tom neni pochyb. Na dialnici pri prechode ladovych poli je ten podvozok tvrdy a hlucny. zeby stuhla hydraulika?
inak dnesok velka katastrofa na zapadnom slovensku , neviem asi dnes pohon vsetkych kol bola spravna volba. Znervoznovalo ma to plavanie na lade
no ale nedopadlo to takto obr.2

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator