Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
Mikra
30.01.2015 21:04 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
99
V tomhle má Hellmut pravdu. Taky jsem při koupi auta o velkým displayi ani neuvažoval. Dnes vidím, jak je zobrazení všeho tak příjemný, že už si to bez toho nedokážu představit. Samotná navigace funguje dobře a je zadara, je parádně integrovaná do systému, to samý platí o audiu, telefonu, klimatizaci, chybových hláškách a nastaveních. Nemusím študovat, co mi to pípá a nemusím se ptát, proč slyším gong. Je to krásně napsaný lidskou řečí. Prostě je to příjemný. Dá se bez toho obejít, obzvl᚝ když to někdo nemá zažitý, ale je to prostě lepší.
Ale kupovat auto podle toho, jestli má a nebo nemá velký display, to nejde. Když bude ostatní OK, tak vem display čert. Na komfort se snadno zvyká a těžko se pak jde s požadavky níž. Elektricky nastavitelný sedačky mám v C5 pod sebou poprvé a když si sedám do jinýho auta a musím lomcovat pákou a nebo přirážet při posouvání jak při sexu, tak si připadám jak ve Š120, i když sedím v Mondeu. A nechápu, že taková samozřejmost je dnes i u nových aut ještě za příplatek.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator