Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Autoservis Citroen Patera Radotín
jruze
29.01.2015 09:38 - Re: Autoservis Citroen Patera Radotín
U??vate?
proton napsal(a):
Ahoj všichni,
mám katastrofální zkušenosti se servisem CITROEN PATERA RADOTÍN, PRAHA 5!
Nechával jsem si tam měnit motor, který jsem si od nich nechal sehnat a doporučit. Oprava byla dražší než slibovali, celkem 40 000,-. Po 2000 km jsem k nim jel na záruční kontrolu a zase byla cena jiná na místě, než slibovali, nikdy mi cenu nenapsali do mailu, vždy jen telefonovali. Potřetí to samé... (samozřejmě, že jsem hlupák, že jsem si to nechal líbit). Nakonec jimi montovaný motor odešel přesně po najetí 13927 km. S nějakou zárukou se mi vysmáli. Od výměny uběhl 3/4 roku. Mám za to, že nemám šanci z nich nic vymoci.
Prosím, jaký na to máte názor? Je možné z nich něco vymoct?
Děkuji všem za laskavé rady, je to infarktová záležitost!


Co na tom motřoru stálo 40000,-? Problém je že do staršího motoru nikdo nevidí a záruka se dává špatně - na vrakáči dostaneš na vyzkoušení - je to prostě riziko - mám podobnou zkušenost kdy mi pán vrátil motor s tím že je špatný(motoru nic nebylo,nevrátil ho kompletní - vyplatil jsem mu účtovanou cenu motoru tak jak si přál) - motor jezdí v jiném autě bez problému. No je to na přístupu a slušnosti , ale ofiko asi mᚠsmolíka - souhlasil jsi s montáží staršího motoru,vyzkoušel jsi si ho a motor se dá zničit i novej po 13000Km . No za ty peníze se dala pořídit i GO toho tvého.Také záleží na smlouvě,zakázce co v ní mᚠnapsáno.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator