Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Gong při jízdě
NMC
27.01.2015 18:38 - Re: Gong při jízdě
Za?iato?n?k
V posledních týdnech (měsících) mi začal při jízdě "hrát" gong. A už chvíli po rozjezdu nebo až po cca 10ti minutách, hlášení na displeji veškeré žádné, otravuje to však fest. Diagnostikou nedisponuji a zatím jsem s tím u nikoho nebyl. Po studiu zdejších vláken jsem našel možné příčiny:

1. pásy. Mám se však rád a jsem vždy připoután já i spolucestující.
2. spínač zpátečky. Byl měněný před pár měsíci, tak by snad ještě mohl fungovat.
3. citlivost elektronických komponentů C5 I na nízké napětí baterie. Baterie je VARTA Silver Dynamic necelé tři roky stará, ale kolem pravého pólu se tvoří silné usazeniny a mám podezření na netěsnost. Napětí po týdnu stání je cca 11,5V - jezdíme cca 1- 2x za týden. Auto však startuje na uknutí a baterka by snad ještě mohla chvíli vydržet.

Můj dotaz zní: kdybych fyzicky odpojil gong, hrozí mi ztráta nějakého důležitého upozornění ? (o varování před náledím také nestojím). Faktem je, že gong mi v poslední době už fakt hodně vadí. Přivítám samozřejmě i jakékoli jiné podněty.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator