Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 III
jacking
26.01.2015 18:18 - Re: Problémy s topením v C5 III
99
Zdravím, pročetl jsem skoro celou diskuzi na problém klapek!!! ale nikde jsem nenarazil zdali problem přetrval i do třetí generace C5. Před měsicem jsem koupil novou ce-petečku a nechce se jí moc topit

Předem se omlouvam za nečinost, ale problem s topením jsem řešil až tento víkend. Pro spravnou diagnozu problemu jsem nemusel chodit vubec daleko.Soused je mechanik, tak auto napojil na diagnostiku od BOSCHE otestoval funkčnost klapek,čidel a všeho ostatního co ho napodlo.Diagnostika hlasila všechno Ok. Jedina možnost podle něho byla ucpaný radiator topení,a to se i nakonec potvrdilo.Radiator proplachl vodou a vyfoukal vztlačeným vzduchem aby se zbavil fridexu uvnitř.Napustili rozpouštěč vodního kamene nechal cca 20 min pusobyt a potom propalchl vodou a znovu vyfoukal vzduchem(celi proces opakoval 3x) a nakonec samozdřejmě dopustili chladicí kapalinu.Auto začolo bez problemu topit!! Podle jeho názoru tam nějaký dobrák musel někdy pomíchat dva ruzné Fridexy dohromady.Zavěrem chci řict, že to nedělal poprvé a vždy se mu to osvědčilo!!!určitě lepší jak měnit noví radiator.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator