Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
kubass
16.01.2015 21:51 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Já se přiznám že náhodou , před 10ti lety jsem začal s Fiatem 600 (toho mám do teď), pak byly 3 Mercedesy staršího data, nejnovější, ten sem prodal před 2 roky byl z roku 94, protože Fiaty, a vše co souvisý s jeho koncernem mimo Chrysleru jsou moje srdeční záležitost, společně s Mercedesama (zváštní kombinace což?), (podmínka byla něco mladšího, aspoň rok 2000+) tak jsem logicky lovil ve vodách oblíbených. U Fiatu jsem koukal po Bravu nebo Cromě 2.0 nebo 2.4JTd, ale nic, z Mercedesů to mohlo být buď W171 SLK 230 Kompressor, W203 Cčko stím samým motorem nebo CLK taktéž (do MB patří benzín, se ví ne), ale nic, ty byly všechny buď značně jety nebo skorodovany doslova na srač.., smutné, ale je to tak . Mím tehdejším šéfem mi byl nabídnut jeho, můj nynější, C5 II, auto koupeno v čr, serviska, prostě vše, váhal sem, asi 14 dní, popravdě se mi C5 moc nelíbila, nakonec sem ji vzal stím že to skusím, když to nepude prodat se to dá vždycky ( určitě líp jak benzínovej Mercedes )...
No a výsledek je ten že mám C5 už 2 roky a jsem spokojenej, a nemůžu říct křivého slova, výbava víc než solidní, náhradní díly za pusu, žere málo, a je až překvapivě pohodlná, jo, a defakto nerezaví...
Jediné věci co mi po přechodu z MB krapet chybí je automat, zadní náhon, dřevo v interieru a nožní ruční brzda

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator