Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zvednutí auta při nefunkčním motoru
Hanz 397
15.01.2015 22:11 - Re: Zvednutí auta při nefunkčním motoru
U??vate?
Tomino77 napsal(a):
Tak další paráda. Včera jsem tu měl kolegu s diagnostikou, měl lexii a čínský kabel. Po zapojení do mé c5 ani uk...nefunkční. Zkoušeli jsme diagnostiku na jeho C4, ve které přijel a naprosto bez problémů. Samo mu to nabídlo vin jeho auta a u mojí c5 to chtělo ruční zadání a nějaký další kod ze dveří. Tak jsem volal do Kodekaru to je servis v Ostravě a tam mi řekli, že pokud mi v C5 svítí na displeji Economy mode active, tak to s diagnostikou nebude komunikovat. Zhasne to prý až po nastartování a to po prasknutí rozvoďáku půjde asi těžko. Takže na to, abych zvedl auto z nejnižší polohy a mohl ho odtáhnout nebo naložit na odtahovku a pak případně na sloupový zvedák potřebuji diagnostiku a ta zas funguje údajně pouze bez aktivního economy modu. Paráda. Začínám mít dojem, že soudruzi ve francii tak kombinovali a snažili se ochránit kdoví co všechno, až to totálně pos****.

To dělá kabel-mě takhle začal první odcházet...Nejdřív nenačítal auta 2001-2004-5,co bylo před a po dělal bez problému. Pak přestal i to...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator