Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: stáčím, stáčíš, stáčíme...
Brety
09.01.2015 22:35 - Re: stáčím, stáčíš, stáčíme...
Za?iato?n?k
Pokud auto není moc staré, tak u dovozu ze zahraničí (především pak SRN) postačí servisní knížka a pan "Google". Moje poslední dvě auta byla ze SRN. Obě cca 4 roky stará. Minulou C5II jsem si sám vybral na netu, prověřil v SRN a dokonce sám převezl (přihlásil atd.). Stávající auto jsem sice kupoval jako dovoz přes bazar, ale také pečlivě vybíral a hlavně prověřil (+ Jarda Růžička při koupi jako "rána jistoty"). Ze servisky totiž zjistím majitele a servisy, kde auto bylo. A u pár let starého auta jich moc nebude (v mém případě 2 a 1). Pak stačí pár minut s panem Googlem a najdu potřebné kontakty. Vždy jsem kontaktoval jak majitele, tak servisy. Vysvětlil důvody a bez problémů získal potřebné informace o stavu auta i kilometrech (u stávajícího mi dokonce ze servisu poslali komplet faktury) A přesto, že německy neumím, vyplatí se koupit flašku nebo dát nějakou kačku někomu, kdo německy umí.
Horší to ale je u staršího auta. Pokud navíc bylo původem z IT, FR apod. kde se člověk ani nedomluví... A když domluví, tak se pro změnu s nikým nebaví oni.... Ale i tak se dá lecos zjistit

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator