Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Kdo kde potkal hajzla
Hanz 397
06.01.2015 19:11 - Re: Kdo kde potkal hajzla
U??vate?
A po nějaké době zde opět máme téma kauflandový ďolík...
Včera jsme s přítelkyní byli v OC Forum v Ústí nad Labem. Zastavili jsme,vylezli z auta a že si ještě zakouříme. Stáli jsem přímo proti vchodu a kouřili,když v tom,hned vedle našeho auta zablikalo VW Polo a k němu se přihrnula paní s kočárkem s dítětem a další dva pánové. Vyndali prcka z kočáru a paní se jala cpát se s kočárem mezi jejich a mým autem ke kufru. Samozřejmě to schytalo moje zrcátko,které mělo asi víc rozumu,než tato paní a uhnulo. To mě ujistilo v tom,že bych asi měl zůstat do jejich odjezdu...
Po tom,co naskládali kočár do kufru,se začali usazovat do vozu. Jeden muž na sedadlo spolujezdce,žena s dítětem dozadu...a v tom to přišlo-její dveře se otevřeli víc,než snesl prostor mezi našimi auty a jejich hrana se zaryla do mých pravých zadních... To už jsem nevydržel a šel jsem (podotýkám úplně v klidu) situaci řešit. Slušně jsem se pána,který byl už jako jediný venku,jestli mu nevadí,že to auto vedle odřeli. Úplně suše mi odpověděl,že ne. Tak jsem mu sdělil,že mě docela jo,protože je moje. Na toto jsem se dočkal hodně ironické odpovědi,co jako s tím chci dělat. Tak jsem odpověděl,že bych to docela rád řešil přes pojišovnu,pán se jen ušklíbl (polib mi okolí konečníku),nasedl do vozu a jal se startovat a odjíždět. Nejsem Semír,takže místo abych se mu vrhal pod kola jsem si vyfotil jeho RZ,i to,jak odjíždí z místa vedle mě a vše jsem oznámil na PČR.
Rozpočet za opravu z Citroenu je 22348.
Tak mi držte palce,a z toho zm..da dostanu aspoň něco a všichni doufejme,že se z toho poučí a až bude otevírat dveře vedle jiného auta,tak si dá pozor...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator