Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
HELLMUT
27.12.2014 22:03 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Lulina napsal(a):
Bazarům s exotickými jmény v názvu a těm, kde mluví rumunsky, arabsky, rusky a polsky se hodlám vyhnout, ale z5 k tématu, nevíte někdo, co značí německá SPZ s červenou barvou písmen a číslic?

To ti těch bazaru moc nezbyde
Já Xanti koupil 2006 v Hannoveru od nějakého araba . Tenkrát mi zařídil ty červené značky. Auto jezdí do dnes bez větších problémů, už s ní mám najeto 160 000 celkem má 320 000. A to jsem jí ani nějak nezkoumal. Že měla vařený pant dveří jsem zjistil až doma. Stejně to dodnes nechápu že tam jsou tak velké rozdíly v cenách. Běžně jsou tam auta jednou tak drahé než jiné. Rozdíl v nich nevidím. Můj mazlíček stal například 5500.- a viděl jsem stejné za 10 000.-
Trochu ty handlery podezřívám že dávají do kupy nějaké bouračky ,že to koupí za babku od někoho kdo dostal peníze od pojišovny a pak na tom vydělají. Ta Xantia možná nějakou ránu dostala.Ale na druhou stranu mi nepřijde že by to nějak vadilo. Rez ve předu žádná,jen na běžných místech, nikam to netáhne,prostě pohoda. Za těch 2500. Eur udělala mraky práce a dělá pořád.
Na C5 jsem za dva roky co ji mám na nic nepřišel. Pořád mi vrtá hlavou proč byla tenkrát tak levná. Ale teď už to je jedno,slouží dobře
Ps :když jsem s odstupem času našel recenze na toho prodejce co mi jí prodal, tak nebyly nic moc. Ale ve směs to pro mě čecha byli prkotiny.Jakože dal k autu sjeté kola nebo tvrdil že je po nekuřákovi a nebylo. Že by se někomu po tydnu rozpadlo nikdo nepsal
Rozhodně to chce vzít sebou mistra s diagnostikou a pořádně to projít. Na jménu asi zas tak záležet nebude. Nejlepší by bylo mít těch aut víc v okolí aby člověk nejel zpět s prázdnou. Já měl kliku,jet do Hamburku a nic nekoupit je na H.
To se moc často dělat nedá...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator