Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vánoce,Silvestr a naše figura
jruze
23.12.2014 21:33 - Re: Vánoce,Silvestr a naše figura
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Já už to žrádlo nemůžu ani vidět, těším se domů na dietu, ráno jenom jsem si rozlepil oči, už byl na talíři hemenex, k svačině uzená krkovice, oběd svíčková, k večeři kuře s americkym bramborem, mezitím snad kilo cukroví, zítra poslední den služby a lednice plná masa a klobás, koupeno 5 vek pro šest chlapů na chlebíčky večer k televizi, já už to asi nedám, nemá někdo zájem mne vystřídat?
Doma už takové hody nebudou, cukroví jsem sežral už před službou, žena mne upozorňovala a si nějaké nakreslím a vystřihnu, už prý nebude žádné péct, protože jsem schopný ho zlikvidovat ještě teplé přímo z pekáče a nic doma nevydrží když tam jsem já.


no přijel bych,ale dostali jsme do dílny na ochutnání 4.dcl (4.skleničky) vaječňáku - no a oni nemohli tak to zůstalo na mně,sjel jsem si pro cíga zaběhl pro celou flašu (aby to nemusela pořád nalejvat),salátu jsem snědl jen asi 2Kg (řízky neosmažila páč by zítra nic nebylo) (jinak všechno maso narvala už dřív do mrazáku - to je na dlouho )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator