Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine fault: Repair needed
jruze
16.12.2014 23:25 - Re: Engine fault: Repair needed
U??vate?
igok napsal(a):
Len chcem objasnit povod a historiu auta aby sa predislo zbytocnym spekulaciam.
Auto som kupil ako 2 a pol rocne s najazdom 168 tis od znameho, ktory vedie malu firmu na slovensku. Auto pouzival jeho obchodny zastuca. Auto bolo vyrobene pre slovensky trh, bolo tu kupene a prvy krat prihlasene. Servisovane bolo v Citoren servise v Trnave. Auto som kupil s tym ze ma nejaku zavadu na motore co sme s Jumepom pri obhliadke identifikovaly ako chyba na Ypsilonke. Kedze chyba nebola pernamentna, tak som sa to pokusil opravit sam (telefonicky som konzultoval s Jumepom) a nasiel som tu dierku na membrane podtlakoveho ovladaca pravej klapky. Kedze lava klapka nebola zapojena, zamenil som len tie dva podtlakove ovladace a chyba bola odstranena co bolo potvrdene diagnostikou u Jumepa. Takze ked to zhrniem tak auto bolo na diagnostike len v Citroen servise koli zaruke a potom len u Jumepa. Nepredpokladam ze Citroen servisaci robia zasahy do auta pocas zaruky a Peto mi auto len diagnostikoval. Takze ak je tam zavada, tak len preto ze nieco nejak zblblo alebo sa pokazilo.


Já jsem nechtěl aby si to někdo vztáhnul na sebe - jen si myslím že problém je ypsilonka , její ovládání a pokus regenerace(proto jsem se ptal na překlad - podle mne souvisel s regenerací) - nicméně bych mohl vyuřít kontaktu ,,školící středisko" přes mého elektrikáře(možná) - pokud ta ypsilonka chodila do teď tak je buď problém přímo v ní a nebo související s ní a jejím ovládáním(snímáním polohy)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator