Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine fault: Repair needed
igok
16.12.2014 21:41 - Re: Engine fault: Repair needed
VIP
Bol som pozriet dolu tie hadice a trubku, myslim ze moj problem som nevyriesil ale zato neuverite co som tam zistil. Ten bajpas co obchadza intercoler je od vyroby nefunkcny. Ta odbocka z plastovej rury pod motorom je neprechodna a hadica ktora z nej vedie do Ypsilonky je tam len na paradu.
System je vlastne zostaveny takto:
1.turbo tlaci vzduch do plastovej trubky pod motorom
2.z priamo vychadzajuceho otvoru tej tubky je napojeny intercooler
3.z intercooleru ide hadica do pravej strany Ypsilonky kde je riadena klapka, ktora zrejme sluzi len na skrtenie prietoku vzduchu
4.lava strana Ypsilonky je zablendovana hadicou, ktora je napojena do slepej diery na bocnom vyvode plastovej trubky pod motorom.

Predpokladam ze problem bude v riadeni tej pravej klapky na Ypsilonke. Pravdepodobne ju vcera z nejakych dovodou priskrtilo viac ako treba a neuvolnilo do normalnej polohy. Odhadujem ze bud bude problem v snimaci polohy klapky alebo v regulatore tlaku, ktory tu klapku zatvara, klapka sa nezasekava, tak predpokladam ze je OK. Momentalne je motor bez chybovej hlasky, som len zvedavy dokedy.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator