Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine fault: Repair needed
igok
15.12.2014 20:32 - Re: Offline CHAT - netechnická, nezávazná i nevázaná diskuze
VIP
chlapi nechcem zakladat nove vlakno lebo som zatial neidentifikoval pricinu problemu a motor 2,0 HDI 120kW tu zatial nikto neiriesil. Auto mi rano cestou do prace dalo hlasku Engine fault: Repair needed! Nabehlo to po pridani plynu. S autom som v pohode prisiel do prace, kde som otvoril kapotu a uvidel ze pri volnobeznych otackach jedna z hadic veducich do Y zmiesavaca vzduchu na sani je uplne splostena. Jedna sa o hadicu ktora obchadza intercooler, ta z intercoolera mala normalny tvar. Kolega mi potom trosku slapol na plyn a hadicu naplnilo ale po ubrani plynu ju opat splostilo. Javilo sa to ako keby motor len nasaval vzduch bez podpory turba. Po chvili nieco cvaklo a hadicu naplnilo aj pri volnobeznych otackach. Od tej chvile sa to uz nezopakovalo ale auto pernamentne tvrdi ze potrebuje opravu. Pri jazde mam pocit ze auto ma o nieco slabsi tah. To nafukovanie a splasnutie hadice sa mi podarilo zaznamenat, pozri video .link.
Ja to zatial odhadujem na problem s podtlakom, riadenim turba alebo v prinajhorsom ze turbo je v haji.
Napada vam nieco?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator