Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silnější žárovky do couvacích světel
alx
14.12.2014 19:28 - Re: Silnější žárovky do couvacích světel
Administr?tor
Take me trochu stve ze to dozadu malo sviti, kdyz pak jsou tonovana skla, je to o poznani horsi (zkuste si stahnout okna a hned uvidite lepe).
Tak jsem se koukal po nejakych "lepsich" zarovkach, treba jestli cinan nedela BAU15S halogenovou, nebo podobne. Nasel jsem jen od Philipse Vision Plus kde pisou o 50% vyssi svitivost, treba by to stalo za vyzkouseni...
LED zarovky vetsinou maji problem ze nesviti do vsech stran tak jako klasicka zarovka, anebo jsou moc dlouhe a do svetla se nevejde. Jedny uz jsem pred casem zkousel a bylo to horsi nez zarovky. Ted jsem na jedny zase narazil a zkusil jsem je objednat, tak jsem zvedavy az dorazi...

Nicmene, vzpomel jsem si, ze jsem si kdysi, uz ani nevim na co, objednal takove doplnkove LED svetylka ( .link. ). Zkusil jsem je na auto nainstalovat, netvrdim ze to je nejaka super montaz a nekterym se to mozna libit nebude, ale ucel to myslim plni, viz foto. Videt je jiz celkem dobre.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator