Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto PC
vilous
14.12.2014 07:09 - Re: Auto PC
99
Zamyslel jsem se trochu detailněji a nahrazením rádia nějakým tabletem by asi vznikly tyto obtížně řešitelné problémy:
- stávající navigace má vychytávku, že i bez signálu (v tunelu...) si pozici auto dopočítává z úhlu natočení volantu a rychlosti auta
- z nějaké tabletové navigace by asi nešly vytáhnout stručné pokyny do rychloměru (to bych oželel)
- rádio by bylo vlastně zbytečná ozdoba středové konzole. Jistě by šel udělat třeba odkládací prostor, ale nikdy by to nevypadalo hezky.
- ovládání od volantu, to u rádia používám

...no tak zase jen sen, mají to vzájemně moc pospojované

K tomu co píše jruze - já jsem si za 25 let kapitalismu už zvyknul, že za zboží i služby se platí a nemám problém za jakékoli vylepšení zaplatit. Možná i to, co tady diskutujeme by mělo nějaký komerční potenciál. To auto má perfektní svezení, některé mechanické mouchy jako každé jiné, ale kde soudruzi z PSA totálně zaspali je právě ta bižuterie kolem informačních systémů.
Něco se trochu lepší třeba u nových C4 a X7 je konstrukčně v roce 2008- to se musí přiznat. Na druhou stranu poslední inovace C5 je v tom, že na nárazníky dali gumu a podvozek nastavili o 15 mm výše, ale elektronika stále 2008. Navíc už 2008 byly dotykové navigace úplně běžné.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator